Kalendář akcí

Organizace školního roku dle MŠMT

Heuréka - termíny konané na GymŠpitu ve školním roce 2022/23:
Víkendové semináře se budou konat: 2. - 4. 12. 2022 a následují termíny pro rok 2023: 13. - 15. 1., 31. 3. - 2. 4. a 26. - 28. 5.

Elixír do škol - termíny konané na GymŠpitu ve školním roce 2022/23:
Odpolední semináře se budou konat: 6. 12. 2022. V novém roce 2023 tyto termíny: 10. 1., 14. 2., 7. 3., 4. 4., 9. 5. a 6. 6.

Akce školy:

Září
Název akce Třídy Vyučující Termín
Zahájení školního roku 1. 9.
Adaptační kurz 1.B Rezek, Gottwald, Scholz 1. - 5. 9.
Sportovně-turistický kurz 3.B, 7.V Bendlová, Černý, Dohnal, Repetný 5. - 9. 9.
Adaptační kurz 1.V Bydžovská, Boušková 5. - 8. 9.
Fyzikální kurz 5.V Ciburová, Musálková, Gottwald, Kratochvíl 5. - 9. 9.
Písemná maturitní práce z ČJ Musálková 5. 9.
Prevence kyberšikany 2.V Pernicová, Janoušková 5. 9.
Prevence kyberšikany 3.V, 4.V Pernicová, Janoušková 6. 9.
Exkurze Švédsko 2.V, 3.V, 4.V, 5.V Bendlová, Blažkový, Bydžovská, Dohnal 9. - 18. 9.
Profilová maturitní zkouška - ústní Blažková, Boušková, Daubner, Dohnal, Musálková, Veverková, Vrbová, Gottwald 20. 9.
Focení tříd Papežová 27. 9.
Říjen
Název akce Třídy Vyučující Termín
Turnaj ve florbalu nižší gymnázium Dohnal, Bendlová 12. 10.
Turnaj ve florbalu vyšší gymnázium Dohnal, Bendlová 13. 10.
Ředitelské volno 24. - 25. 10.
Podzimní prázdniny 26. - 27. 10.
Listopad
Název akce Třídy Vyučující Termín
Exkurze - pivovarnictví 8.V Rezek, Papežová 1. 11.
Poznávací zájezd - Krakov, Osvětim, Vielička 5.V, 6.V Boušková, Musálková 10. - 12. 11.
Třídní schůzky 15.11.
Den poezie Boušková, Musálková 16. 11.
Exkurze ČNB 6.V Boušková 24. 11.
Příběhy bezpráví 4.B, 8.V Blažková 29. 11.
Prosinec
Název akce Třídy Vyučující Termín
Termín odevzdání přihlášek k MZ 4.B, 8.V 1. 12.
Filmová noc Boušková, Blažková 2. 12.
Exkurze cukrovarnictví 3.B Rezek, Bendlová 5. 12.
Den otevřených dveří 7. 12.
Výběrový lyžařský kurz - Alpy vyšší gymnázium Bendlová, Dohnal, Černý, Bydžovská 9. - 12.12.
Exkurze Drážďany vyšší gymnázium Kašparová, Šůrová, Zikmundová D. 13. 12.
Akademie Gottwald 20.12.
Vánoční laťka 20.-21-12
Vánoční prázdniny 23. 12. - 2. 1.
Leden
Název akce Třídy Vyučující Termín
Zahájení výuky po vánočních prázdninách 3. 1.
Den otevřených dveří 5. 1.
Maturitní ples 4.B, 8.V, 1.V, 1.B, 5.V, Dohnal 7. 1.
Lyžařský kurz 2.V, 5.V, 1.B Bendlová, Bydžovská, Černý, Dohnal, Scholz 15. - 22.1.
Exkurze - Památník Lidice 4.V Blažková 19.1.
Předávání vysvědčení za 1. pololetí 31.1.
Únor
Název akce Třídy Vyučující Termín
Pololetní prázdniny 3. 2.
Jarní prázdniny 6. - 12. 2.
Skialpinistický kurz vyšší gymnázium Černý, Dohnal 17. - 21. 2.
Seminář Terezín DS 3.B, 7V Daubner 27.2 - 1.3.
Březen
Název akce Třídy Vyučující Termín
Matematický klokan 17. 3.
Projektový den Blažková, Boušková 20. 3.
Jeden svět na školách Blažková ?
Duben
Název akce Třídy Vyučující Termín
Velikonoční prázdniny 6. - 10. 4.
Poznávací zájezd Normandie 7.V, 3.B Dohnal, Bendlová 14. - 20. 4.
Seminář Terezín 4.V Blažková 17. 4.
Písemné maturitní práce 4.B, 8.V ?
Květen
Název akce Třídy Vyučující Termín
Didaktické testy MZ 4.B, 8.V ?
Profilové maturitní zkoušky 4.B, 8.V ?
Fyzikální kurz 4.V Gottwald ?
Červen
Název akce Třídy Vyučující Termín
Sportovní dny Bendlová, Bydžovská, Černý, Dohnal, Scholz, Vrbová 21.-23.6.
Třídní výlety 24.-29.6.
Předávání vysvědčení za 2. pololetí 30. 6.